Meer nachtbussen in Drenthe

De nachtbussen vanaf Meppel worden zo goed gebruikt dat vanaf zaterdag 4 april extra nachtbussen worden toegevoegd. Ook gaat op proef een nieuwe nachtbuslijn rijden tussen Assen, Beilen, Hoogeveen en Meppel.  

Extra nachtbus van Meppel naar Dieverbrug 

Elke zaterdagnacht vertrekt om 3:04 uur een nachtbus 428 van de halte Prinsenplein in Meppel naar Havelte – Dieverbrug – Dwingeloo. Omdat deze bus regelmatig erg vol is, gaat een extra nachtbus vanaf Meppel Prinsenplein rijden om 2:14 uur naar Havelte en Dieverbrug.

 

Tweede nachtbus van Meppel naar Zuidwolde en Hoogeveen 

Elke zaterdagnacht vertrekt om 3:05 uur een nachtbus 434 van de halte Prinsenplein in Meppel naar Zuidwolde – Hoogeveen. Ook deze bus is regelmatig erg vol. Daarom gaat een tweede nachtbus vanaf Meppel Prinsenplein rijden om 3:10 uur rijden naar Zuidwolde en Hoogeveen.

Nachtbus 422 stopt tussen station Assen en Beilen op alles haltes van lijn 22. Daarna stopt lijn 422 alleen op station Hoogeveen en station Meppel.

Nachtbus Assen

Nieuwe nachtbus 422 op proef tussen Assen, Beilen, Hoogeveen en Meppel 

Vanaf 4 april gaat op proef in de zaterdagnacht een nieuwe nachtbuslijn rijden tussen Assen, Beilen, Hoogeveen en Meppel. Deze nachtbus rijdt op de volgende momenten:

  • Vanaf station Assen om 0:27 uur naar stations Beilen, Hoogeveen en Meppel. Deze sluit aan op de Sprinter uit Groningen van 0:03 uur die in Assen eindigt. Hiermee zijn Hoogeveen en Meppel een half uur later nog bereikbaar vanuit Groningen en Assen dan in de huidige situatie.
  • Vanaf station Assen om 5:13 uur naar stations Beilen en Hoogeveen. Deze sluit aan op de nachtbus uit Groningen van 4:20 uur.
  • Vanaf station Hoogeveen om 4:05 uur naar station Beilen en Assen. Op station Assen sluit deze bus aan op de nachtbus naar Groningen. Daarnaast rijdt een nachtbus om 5:59 uur van Hoogeveen via Beilen naar Assen.

Nachtbus 422 stopt tussen station Assen en Beilen op alles haltes van lijn 22. Daarna stopt lijn 422 alleen op station Hoogeveen en station Meppel.

Nachbussen bij busstation Assen

Eenvoudig reizen met de betaalpas 

In deze nachtbussen gelden de normale tarieven voor het busvervoer. In de nachtbussen kunnen reizigers bijvoorbeeld heel eenvoudig in- en uitchecken met de betaalpas. Lees meer over de Nachtbus en betalen met je betaalpas op de website BUSgd.nl.